AktorzyMuzycySportowcyProducenciReżyserzyModelkiPisarzePolitycyPrezenterzyTancerzeDziennikarzeWrestlerzyKaratecyMagicy
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

O stronie wzrostgwiazd.info

Jak sama jej nazwa wskazuje strona ta zawiera informacje na temat wzrostu gwiazd. Należy je jednak traktować jako dane szacunkowe, bo celebryci wypowiadając się na swój temat zwykle kłamią lub zawyżają swój wzrost. Można przyjąć, że dane, które tutaj podajemy, nie odbiegają daleko od prawdy, a jako granicę błędu można uznać maksimum 3 centymetry w górę lub w dół. Na razie nie posiadamy prawie wcale danych o polskich gwiazdach, ale jeśli będzie taka potrzeba to stopniowo dodamy również sylwetki naszych celebrytów. Oprócz wzrostu, dodatkowo można również zapoznać się z innymi informacjami np. kto urodził się danego dnia, kto ma dziś urodziny, w jakich filmach zagrał dany aktor, ile lat ma obecnie dana osoba lub którzy celebryci są w tym samym wieku.

Uwaga!
Podajemy wyłącznie maksymalny wzrost danej osoby, czyli taki jaki ta osoba osiągnęła w młodości. Tak więc niektóre osoby, będące obecnie w zaawansowanym wieku, mogły stracić kilka centymetrów. Przykładowo maksymalny wzrost Clinta Eastwooda to 193 cm, ale obecnie ma on około 187 cm. Podobnie Arnold Schwarzenegger miał maksimum 187.5 cm, a dziś już tylko około 183 cm.

Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoimi spostrzeżaniami lub sprostować informacje na temat wzrostu danej gwiazdy to prosimy o zostawianie informacji w komentarzach. Nie mamy oczywiście nic przeciwko komentarzom nie związanym z głównym tematem strony. Zastrzegamy jednak, iż wypowiedzi niecenzuralne lub zawierające linki do stron erotycznych lub niezgodnych z polskim prawem nie będą publikowane.

Wszystkie użyte na stronie zdjęcia są własnością ich autorów i pochodzą ze strony wikipedia.org.

Kontakt: wzrostgwiazd małpa wp.eu

Jesteśmy na facebooku

Ostatnie komentarze

© 2010-2017 wzrostgwiazd.info